Paní Martina

Paní Martina Paní Martina má dlouholeté zkušenosti na obchodních pozicích a v administrativě. Téměř 15 let pracovala jako obchodní zástupce ve společnostech zabývajících se výrobou a prodejem mléčných výrobků. Měla na [...]

Paní Martina

Paní Martina má dlouholeté zkušenosti na obchodních pozicích a v administrativě. Téměř 15 let pracovala jako obchodní zástupce ve společnostech zabývajících se výrobou a prodejem mléčných výrobků. Měla na starosti péči o maloobchodní i velkoobchodní zákazníky a byla zodpovědná za rozvoj maloobchodní sítě. Má zkušenosti s vedením týmu ve směnném provozu, plánováním směn, hodnocením i motivací lidí.

V oblasti administrativy a účetnictví má zkušenosti se skladovým hospodářstvím, vedla pokladnu a připravovala podklady do účetnictví.

Vždy musela jednat samostatně a byla zodpovědná za plnění svých cílů a úkolů, výsledky její práce dokazují i velkou míru pečlivosti.

Paní Martina žije v Brně a ráda by v novém zaměstnání uplatnila své zkušenosti a dovednosti. Není podmínkou návrat do obchodu, ráda se bude věnovat administrativě nebo se vrhne i do nové oblasti, např. ve školství či v sociálních službách.

  • MS Office – uživatelská znalost
  • Účetní program Gordic
  • Řidičský průkaz sk. B, drážní průkaz
  • AJ a NJ – pasivní znalost