Paní Lenka

Paní Lenka Paní Lenka má dlouholeté a velmi rozmanité zkušenosti na pozici office manažerky v menší účetní firmě, kde po dobu 18ti let zajišťovala administrativní a organizační podporu manažerům a [...]

Paní Lenka

Paní Lenka má dlouholeté a velmi rozmanité zkušenosti na pozici office manažerky v menší účetní firmě, kde po dobu 18ti let zajišťovala administrativní a organizační podporu manažerům a jejich týmům. Náplň práce obsahovala širokou škálu činností od organizace schůzek, přijímání návštěv a přípravy zasedacích místností k jednání (včetně zajištění občerstvení) přeš telefonickou komunikaci s firemními klienty v ČJ a AJ, až po spolupráci s účetním oddělením. Připravovala podklady pro mzdy, pro účetní a auditory, vedla správu stravenek pro zaměstnance a pokladní knihu. Součástí její agendy byly i pochůzky, komunikace s úřady a zajišťování drobných oprav.

V současné chvíli hledá práci, kde by mohla svoje bohaté zkušenosti uplatit, ideálně v oblasti administrativy nebo podpory vedení (office manažerka, administrativa v e-shopu, v back office, jako pracovník v hospodářské správě apod.), nebrání se ani práci v terénu.

  • Řidičský průkaz sk. B
  • MS Office (exel, word)
  • Angličtina