Pan Frank

Pan Frank Pan Frank disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti developmentu komerčních nemovitostí, realitní služby a poradenství v České republice. Jeho profesní kvalifikací je zejména poradenství ve vývoji projektů, prodej, marketing [...]

Pan Frank

Pan Frank disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti developmentu komerčních nemovitostí, realitní služby a poradenství v České republice. Jeho profesní kvalifikací je zejména poradenství ve vývoji projektů, prodej, marketing a rozvoj podnikání. Má velké zkušenosti i z mezinárodních hotelů, kde navázal na vystudovanou VŠ hotelového managementu.

Má cit pro detail a přesnost. Inovace a nové trendy na trhu jsou pro něj neustálou motivací, rád se přizpůsobuje měnícím se požadavkům. Je velice orientovaný na zákazníka a zároveň umí najít cestu pro uspokojení potřeb zákazníka i firmy.

Pan Frank je sice původem Němec, ale v ČR žije od roku 1992. Rozumí a mluví dobře česky, samozřejmě má vynikající němčinu a angličtinu. Rád by uplatnil své zkušenosti z předchozích zaměstnání, ale nebrání se i změně oboru.

  • Řidičský průkaz sk. B
  • NJ – rodilý mluvčí
  • AJ – výborná znalost
  • MS Office, CRM systémy a interní SW